Plenér ve výtvarném umění znamená malování krajin nebo i vystavování uměleckých předmětů venku, „na vzduchu“ (z francouzského en plein air)

Setkáním fotografů pod širým nebem chceme navázat na tradiční plenéry malířů. Jde o jednodenní akci, na níž si budeme vzájemné pomáhat k nádherným fotkám, které bychom jinak jen těžko realizovali. Budeme mít k dispozici všechny potřebné ingredience - netradiční lokaci, modely a modelky, kostýmy a rekvizity (které nevypadají jako z půjčovny), středověké zbraně a potřebnou techniku. Z toho všeho namícháme magický koktejl jehož výsledkem bude jak skvělý zážitek, tak i zajímavý příběh, Nabídneme vám předpřipravené a nasvícené kompozice, aby někteří na místě nemuseli přemýšlet jak svítit, či fotit metodou pokus omyl.

Příští téma: POSTAPO HORROR

Kdy a kde: 25. listopadu, v Praze

Lokace: Interiéry opuštěného domu a podzemí

Cena: 1.500 kč

Modelové: 3

Kapacita: max. 12 účastníků

K účasti je nutný pouze vlastní fotoaparát.

Co budeme fotit:  Příběh z postapokalyptických časů, kdy dva přeživší prozkoumávají neznámé prostory kvůli jídlu a najdou něco, na co nebyli připraveni.

Fotograf: O technickou stránku se bude starat Radovan Bartek, fotograf a lektor.

Scénář: O kostýmovou a hereckou stránku se bude starat Mirek Khun, lektor šermu.

Pokud si přejete zúčastnit se plenéru Postapo Horror 25.11. 2018, vyplňte registrační formulář a přijde vám email s dalšími informacemi.

Registrace
*
*